Reklam

3 Ekim 2013 Perşembe

Samsung Galaxy S4 Replika Vietnam ve Korea Replika Karşılaştırması

Merhaba değerli arkadaşlar

Bugün sizlere Replika ürünler ile ilgili bir kaç detay sunacağım. 

Şimdi piyasada 200TL ile 500TL arasında fiyatları olan bu sahte s4 veya replika s4 şeklinde bir çok tabir ile geçen ürünler kalite bakımından orjinal samsung telefonları ile birebir özelliklerini bulmak söz konusu değildir. Gerek hafıza kartı desteği , kamerası, üstündeki malzeme kalitesi olarak bir çok denen söylenebilir. Cihazda el sensörü çalışmaktadır. Duyduğuma göre bu replika ürünlerdeki sensör orjinal cihazdaki sensörden daha iyi olduğu söyleniyor.Ne kadar iyi tartışılır.

Ama "ya alırım bozulursa atarım gider hem havamı atarım:) hemde android bi cihazım olur" diyenler için ideal diyebilirim , Yarın elinizde imei sinin gideceğini veya bir yerinde arıza çıkmayacağını garanti verenler çok az ama onun garantisininde nereye kadar? Belki arayacaksınız teknik servis için, telefonu açmayacaklar :s :) .

Toparlayacak olursak ucuza kaliteyi yakalayamazsınız (general mobile discovery haricinde) Sizlere ekran koruyucu yapıştırırken fotolarını çektiğim s4 leri ekliyorum . Benim favorim vietnam üretimi olan soldaki cihaz :)

Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme